دبیر جبهه اعتدال:
دبیر جبهه اعتدال کشور گفت: شیاطین سیاسی در حرکت های خیابونی جان می گیرند.

به گزارش انعکاس نو، غلامعلی عرب خدایی با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق بررسی های انجام شده، ۹۰ درصد تبلیغات برای به آشوب کشیدن شهرها توسط رسانه های تحت حمایت وهابی ها انجام شده است.

وی علت اصلی معضل اقتصادی امروز کشور را اختلاس ها و فساد مالی گسترده در گذشته دانست و گفت: امروز همان حامیان گذشته مفاسد اقتصادی در صدد براشفتن مردم بر علیه دولتمردان هستند.

عرب خدایی عوامل آغازگر تجمعات غیر قانونی هیچ اعتقادی به حقوق شهروندی ندارند، افزود:  جریانات افراطی مخالف دولت درصدد تخریب دولت روحانی و پیشبرد اهداف شخصی و جناحی خود هستند.

وی با بیان اینکه محرکان اعتراض های اخیر احتمال شناسایی خود را نمی دادند، افزود: رقیب سیاسی و افراطی دولت طی یک اقدام تامل برانگیز و انتقام جویانه که از نتیجه انتخابات گذشته ریاست جمهوری نشات می گیرد، نوچه های خود را تحت عنوان “اعتراض به گرانی” راهی خیابان ها کرد تاشاید افکار عمومی را علیه دولت همراه کند.

وی افزود: مردم با چشمانی تاسف بار منتظر رسوایی و مجازات عاملین “فتنه جدید” هستند.

خدایی با اشاره به اصل ۲۷ قانون اساسی، تشکیل اجتماعات و راه پیمایی ها را بدون حمل سلاح به شرط آنکه مخل و مبانی اسلام نباشد را حق مردم دانست و افزود: عده ای منافق نیز درصدد سوء استفاده از این موضوع و ماهی گیری از آب گل آلود هستند و بدون شک آنانی که اقدام به تخریب اموال عمومی می کنند از مردم نیستند.

وی افزود: هرچند اعتراض حق مردم در یک حکومت مردمی است ولی مردم ایران ملتی نیستند که حاجت خود را به خیابان ها ببرند؛ این مردم همان مردمی هستند که در مقابل موشک های امریکایى که توسط بعثی ها شلیک می شد شعار “ما فرزند رمضانیم و مشکلات اقتصادی در ما اثر ندارد” سر می دادند.

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*