اینکه نحوه احراز صلاحیت ها سبب شد تا برخی افراد شناسنامه دار و تشکیلاتی رد صلاحیت شده و تعدادی روشنفکر چراغ خاموش در لیست امید قرار بگیرند و به کمک این لیست راهی بهارستان شوند، شکی نیست! که امروز نیز شاهد موجی از نارضایتی از برخی اعضای این لیست هستیم.

به گزارش انعکاس نو، حضور ۲ نماینده مردم ارومیه یعنی سید هادی بهادری به همراه روح الله حضرت پور در یکی از جلسات شورای اسلامی شهر که شهردار نیز حضور داشت این نوید را داد که با وجود افزایش کشمکش های سیاسی؛ حضرت پورها و بهادری پس از چندی سال تصمیم‌به مشارکت در مدیریت شهری و همکاری و همدلی کرده اند.

البته به نظر می‌رسید دیدار و گفت و گوی هادی بهادری با محمد حضرت پور در مکانی همچون ساختمان شورای اسلامی شهر کاری عاقلانه و حاوی پیامی جالب است؛ البته تا امروز!

لیکن امروز حضور هادی بهادری در دفتر شهردار و دیدار با محمد حضرت پور موجی از انتقادات از این عضو لیست امید را در پی داشت.

کاربران شبکه های اجتماعی و فعالین سیاسی نزدیک به جریان اصلاحات و اعتدال دیدار عضو لیست امید با جریان رقیب آن هم ۲ روز پشت سرهم و در دفتر شخصی محمد حضرت پور را نقد کرده و از انجام‌گرفتن این دیدار در دفتر شخصی را، کاری عجولانه و غیر حرفه ای دانستند.

نگارنده معتقد است این دیدارها باید بسیار زودتر از امروز انجام می شد تا تعاملی برای خدمت به مردم شریف ارومیه و این شهر حماسه ساز باشد؛ اما از سویی دیگر نیز پس از سال ها کشمکش و …… در ماه های منتهی به انتخابات دیدارهای پشت سرهم عضو لیست امید در دفتر کاری شخصی که کاملا در جریان سیاسی رقیب فعال است؛ شاید حاوی پیام خاصی باشد که بتوان‌به نگرانی فعالین سیاسی حق داد.

اینکه نحوه احراز صلاحیت ها سبب شد تا برخی افراد شناسنامه دار و تشکیلاتی رد صلاحیت شده و تعدادی روشنفکر چراغ خاموش در لیست امید قرار بگیرند و به کمک این لیست راهی بهارستان شوند، شکی نیست! که امروز نیز شاهد موجی از نارضایتی از برخی اعضای این لیست هستیم.
اما دکتر سید هادی بهادری فردی خوشفکر و نزدیک به اصلاحات است که تا حدودی توانسته انتظارات اصلاحات در سطح کلان نه “منطقه!” را برآورد کند و امیدواریم در ماه های منتهی به دوره مسئولیت خود بیشتر دقت و حرفه ای تر عمل کند. هرچند معتقدیم بهادری از عملکرد خود نمره قبولی میگیرد.

به گزارش انعکاس نو، تمامی جریانات سیاسی وفادار به نظام در تلاشند تا توسعه ایران را هموار سازند و در همین راستا مردم ایران همواره در انتخابات نشان دادند که مشی اصلاح طلبی را پسندیده و حامی این تفکر هستند و نباید اجازه داد برخی حرکت های شخصی؛ منجر به تحقق طرحی باشد که خواستار نابودی پایگاه اجتماعی اصلاحات است. طرحی که مدتی است توسط برخی جریانات استارت خورده است و نگارنده گزارش جامعی از این روند منتشر خواهد کرد.

✏️شاهین سپهراد

انعکاس نو کانال رسمی اصلاحات آذربایجان👇
https://t.me/joinchat/AAAAADwUy7YO2hxV5NjF-Q

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*