عضو شورای اقتصادی آلمان گفت: ترامپ آمریکا را منزوی و اروپا را طرفدار ایران کرده است؛ هرچند در این مسیر اروپا نیز تحت فشار است.

به گزارش انعکاس نو، الکساندر جورجنیا /Alexander Gorjinia/ عصر روز یکشنبه در شانزدهمین جلسه خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی که با حضور سرمایه گذارانی از آلمان برگزار شد، اظهار کرد: برای تسهیل روابط اقتصادی ایران و آلمان توان خود را به کار خواهم گرفت و از همه روابط خود در این مسیر استفاده خواهم کرد.

وی با ابراز علاقه برای سرمایه گذاری در ایران، اظهار کرد: ‌ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم ها شخص بنده را عاشق این ملت کرده است.

وی همچنین با اشاره به تحریم های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران قبل از برجام، گفت: از ایستادگی نظام و ملت ایران در برابر این تحریم ها حیرت زده شدیم.

وی آذربایجان غربی را دارای ظرفیت های ویژه اقتصادی دانست و گفت: در بازدید چند روزه ای که از این استان داشتیم، صنعت کنسانتره و کشاورزی این منطقه را برای سرمایه گذاری بسیار مناسب دیدیم.

وی همچنین استاندار جدید آذربایجان غربی را فردی دارای تخصص و دانش اقتصادی دانست و گفت: دید مثبت اقتصادی ‘ محمد شهریاری’ می تواند تهدیدهای مرزی در منطقه را به پتانسیل های اقتصادی تبدیل کند.

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*