مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سردشت با اشاره به اینکه ماه گذشته اشتباه در شلیک گلوله برای شکار گراز موجب فوت 2 جوان در این شهرستان شده بود، گفت: 2 خانواده اهل روستای گویزیله از توابع بخش وزینه این شهرستان چهار ضارب فرزندانشان /که به اتهام قتل در زندان به سر می برند/ را مورد بخشش قرار دادند.

به گزارش انعکاس نو، خالد خضرنژاد افزود: حدود ۲۰ روز پیش تعدادی از اهالی روستای گویزیله سردشت برای شکار گراز به ۲ دسته تقسیم شده و به اشتباه با اسلحه شکاری ‘ ته پر’ به جای گراز، به سمت ۲ جوان دیگر شلیک کرده بودند.

وی با تاکید بر اینکه در این تیراندازی غیرعمدی ۲ جوان ۲۱ و ۲۳ ساله به نام های ‘رحمان مطیعی دوست’ و ‘ادریس مینایی ‘ جان خود را از دست داده بودند، افزود: رضایت اولیا دم با میانجیگری دهیار، انجمن زندانیان و جمعی از ریش سفیدان منطقه در چندین نشست با خانواده مقتولان، اخذ شد.

وی اظهار کرد: هر چند حادثه کشته شدن ۲ جوان بسیار دلخراش است اما رضایت بدون قید و شرط و بدون کینه در کمتر از ۲۰ روز از این واقعه، صحنه بسیار زیبا و ماندگاری را از گذشت و بخشش رقم زد.

وی ادامه داد: با رضایت اولیای دم، چهار نفر که در این ارتباط در زندان بسر می برند به زودی آزاد می شوند و به کانون گرم خانواده هایشان بر می گردند.

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*