یکی از پایگاه های خبری نزدیک به شهرداری ارومیه در ایام انتخابات؛ در رابطه با باشگاه شهرداری ارومیه و شورای اسلامی شهر دست به افشاگری زد. آیا افشاگری حامیان رسانه ای شهرداری ارومیه علیه شهرداری به دلیل عدم توانایی شهردار در تحقق وعده هاست؟!

به گزارش انعکاس نو، و به نقل از درنانیوز در طول سه سال مدیریت باشگاه شهرداری اورمیه توسط احد یوسفی،این تیم وارد حاشیه های خودساخته و مشکلات بسیاری شده است به گونه ای که این سالهای درخشان والیبال اورمیه به دلیل بی لیاقتی افراد واشخاصی که در حول تیم شهرداری اورمیه به کار گرفته شده بودند، بهترین تیم های والیبال این شهر را که می توان  در طول ۱۰ سال اخیر کم نظیر دانست را مکان بعضی افراد شهرت دوست و فرصت طلب  برای نیل به اهداف شخصی، مالی و سیاسی خود قرار دادند تا والیبال اورمیه و هوادارانش به بدترین شکل ممکن متضرر گردند.

به خاطر ادای دین خود به والیبال اورمیه و هواداران عاشقش برخی از سو مدیریت ها و بی تدبیری های مدیرعامل باشگاه و دخالت های نابجای برخی از اعضای شورای شهر اورمیه در امور باشگاه را پرده برداری و شفاف سازی می کند که تکمیل این گزارش و برخی اسناد آن، در شماره آتی نشریه دعوت چاپ و منتشر خواهد شد.

بازیکنی که بدون حتی یک بازی هر ساله قراردادش تمدید و افزایش پیدا کرده است!

در طول سه سال اخیر تنها بازیکنی که به سفارش … و بعضی عوامل خارجی با تیم شهرداری اورمیه قرارداد امضا نموده و حتی یک بازی نیز در طول فصل انجام نداده است الف – الف  نام دارد که در فصل ۹۲ در تیم دسته یکی شهرداری جوان با قرارداد ۶میلیون تومان و سپس در سال ۹۳ با قرارداد ۶۰ میلیون به لیگ برتر وارد گردید و در فصل ۹۴ نیز با اصرار سرمربی با قرارداد ۹۰ میلیون تومان تمدید قرارداد نمود نکته جالب این است که این بازیکن در طول دو فصل حضور در لیگ برتر والیبال حتی یک بازی نیز در ترکیب تیم شهرداری اورمیه به میدان نرفته است.

حال جای سوال است که قرارداد بازیکنی که در در طول دو فصل حضور در باشگاه شهرداری اورمیه حتی یک بازی نیز انجام نداده است چگونه تمدید شده و برای هر بار تمدید نیز مبلغ نجومی چند ده میلیونی  نیز بر روی رقم آن افزوده می شود؟ کدام عقل سلیمی چنین کار عجیبی را قبول می نماید؟ آیا دست های پشت پرده ای در کار بوده اند تا از قرارداد این بازیکن منافع خود را به دست آورند؟

قرارداد عجیب یکی از عوامل تیم والیبال دسته یک که از سرمربی تیم بیشتر گرفته است! 

یکی دیگر از بی تدبیری های باشگاه شهرداری اورمیه در زمینه صرف هزینه های بی رویه برای تیم شهرداری جوان را می توان در موضوع قرارداد الف-خ به عنوان یکی از عوامل تیم با هزینه ۹۶ میلیون تومان را اشاره کرد که با نام فعالیت در دو زمینه والیبال ساحلی و تیم شهرداری جوان این قرارداد گزاف را منعقد نموده اند در حالی که در فصل ۹۴ باشگاه شهرداری اورمیه در فاز والیبال ساحلی اصلا تیم داری ننموده است و جالبت تر آن که قرارداد این شخص از میزان قرارداد سرمربی تیم بیشتر بوده است!

سو مدیریت مدیرعامل باشگاه و حذف تیم دسته یک در پلی آف:

در سال ۹۴ در مرحله پلی آف دسته یک والیبال کشور به دلیل درگیری توحید اصغری کاپیتان تیم با داور دیدار شهرداری جوان با فرمانداری مهاباد، کمیته انظباطی سازمان لیگ برتر والیبال این بازیکن را به میزان ۲ میلیون تومان جریمه نمود که باید از طرف این شخص پرداخت می گردید که به دلیل عدم پرداخت از طرف توحید اصغری این بازیکن از مرحله پلی آف محروم گردید.

به دلیل محروم شدن این بازیکن در بازی پلی آف شهرداری جوان آسیب شدیدی از ناحیه بازیکن پشت خط زن دید که  مدیریت باشگاه می توانست این جریمه را واریز و از قرارداد توحید اصغری کسر نماید که به دلیل بی تدبیری و سو مدیریت حاضر در باشگاه شهرداری اورمیه متاسفانه شاهد حذف این تیم پرهزینه در مرحله پلی آف شدیم.

شورای شهر اورمیه بدلیل بیرون ماندن عوامل خود از باشگاه، شهردار را مجاب به تیم داری در لیگ یک کرد!

متاسفانه حواشی حول تیم شهرداری جوان اورمیه در سال ۹۵ نیز نقطه پایانی نداشت به گونه ای مدیریت باشگاه شهرداری اورمیه در کنفرانس خبری خود از اتخاذ تصمیم این باشگاه در عدم تیم داری در لیگ دسته یک خبر داد که با مخالفت جدی والیبال دوستان اورمیه ای مواجه گردید که با رایزنی بعضی از اعضای شورای شهر اورمیه با دستور مستقیم شهردار اورمیه مدیریت باشگاه مجاب به تیم داری در دسته یک والیبال کشور شد.

اما متاسفانه دخالت های برخی اعضای شورای شهر اورمیه نه از جنس دلسوزی برای والیبال این شهر بلکه برای مقاصد شخصی و نیل به اهداف پشت پرده خود صورت گرفت تا افراد سفارشی و گمارده شده خود را که در تیم دسته یک مشغول فعالیت هستند را حفظ نمایند که شفاف سازی در این موضوع در شماره آتی نشریه دعوت منتشر خواهد گردید.

 

ایمیل مستقیم: info@enekaseno.ir

دیدگاه شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد الزامی نشانه‌دار هستند.*

*